loader image

Údržba zeleně a rizikové kácení

Se vším si skvěle poradíme.

Jaké služby Vám můžeme nabídnout?

V rámci péče o zeleň nabízíme kosení trávníků, údržbu záhonů, odborné ořezy keřů a stromů, kácení, frézování pařezů.V oblasti údržby komunikací zajišťujeme zimní i letní údržbu obecních chodníků, vozovek, nebo také firemních areálů a venkovních ploch obchodních center.

Provádíme celoroční  kosení  trávníků , včetně jarního a podzimního  sběru listí.

Dle požadavků zákazníků provádíme  provzdušňování(vertikutaci), hnojení  a chemické odplevelování trávníků. Součástí údržby je péče o keře, živé poty  a stromy. Jde především o jejich ořezy, tvarování a zmlazování keřů a živých plotů, u stromů především o ořezy suchých a nevhodných větví.

Nabízíme také likvidaci keřů, kácení stromů  (i rizikové) a odstranění pařezů stromů frézováním, štěpkování větví.

Provádíme  údržbu keřových skupin a výsadeb, kde provádíme pravidelné pletí, dosyp mulčovací kůry, hnojení keřů a podobně. Součástí všech prací při údržbě zeleně je odvoz a likvidace odpadů .

Štěpkování

Zpracování dřevní hmoty a to jako komplexní služba. Na zpracování dřevěného odpadu, stromové kulatiny a dřevěného klestu.

Sadové a terénní úpravy

Provádíme veškeré zahradnické a zemní práce, terénní úpravy, výsadby dřevin, zakládání travnatých ploch, přípravy půdy pro sadbu sazenic, sadbu sazenic.

Ukázka práce

Celou ukázku všech našich prací najdete na stránce Realizace.

Dalé také nabízíme

Stavební práce

Zemní a výkopové práce

Kamenné a zámkové dlažby

Bourací práce a demolice

Úklidové služby

Ochrana osob a majetku

Údržba silnic a dálnic

Poruchové služby